Partneri

Ďakujeme všetkým, ktorí sa spoluprácou s Latino Culture Project de Miguel Méndez tiež stávajú podporovateľmi kultúry Latinskej Ameriky na Slovensku.

Gabriela Giotto Fashion

Gabriela Giotto Fashion

Originalita, jedinečnosť a krása majú stále magickú silu prilákať našu pozornosť napriek tomu, že sme každý deň obklopení reklamami, bilbordami a obchodmi plnými priemerného tovaru. Jedinečná kvalita umenia módnej návrhárky Gabriela Giotto má nepochybne takýto magický účinok. Sme radi, že naše tanečníčky a tanečníci mali možnosť pomôcť s prezentáciou práce návrhárky, ktorú nazývajú "slovenský Versace".

 

Latinos Slovakia

Latinos Slovakia

Latinos Slovakia je projekt propagácie latinsko-americkej kultúry na Slovensku. Spoločne sme zorganizovali niekoľko podujatí a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Marián Vrátil

Marián Vrátil je autorom niektorých fotiek, ktoré vidíte aj na tejto stránke. Jeho heslo je "Nejde o to, na čo sa pozeráte, ale čo vidíte." a to aj vystihuje jeho prácu.

 

Pavol Hárum

Pavol Hárum

Pavol Hárum poskytuje kompletné video a foto služby pre organizácie, agentúry a súkromné osoby. Čas, dlhoročná prax a požiadavky zákazníkov postupne formovali ponuku služieb, technické vybavenie, ale aj celkový profil firmy. Autorom väčšiny videí, ktorá nájdete na Youtube kanáli Latino Culture Project, je práve Pavol Hárum.

 

Reynaers.sk

Reynaers.sk

Vyrobca hliníkových systémov na fasády, okná, dvere, posuvné dvere, slnolamy, zábradlia a protipožiarne systémy patrí medzi sponzorov Latino Culture Project.

 

Sapphire-Models

Sapphire-Models

Sapphire-Models je agentúra špecializujúca sa na vyhládávanie, zastupovanie a rozvoj tých najkvalitnejšich modeliek a fotomodeliek, čim dosahuje vysokú medzinárodnú úroveň služieb poskytovaných našim klientom. Naše tenečníčky a tanečníci boli prostredníctvom agentúry Sapphire-Models súčasťou prezentácie viacerých módnych návrhárov.

 

WebSupport.sk

Spoločnosť WebSupport bola založená 1. apríla 2002. Postupne sa stala neoddeliteľnou súčasťou slovenskej IT komunity. WebSupport je najväčším poskytovateľom webhostingových služieb a registrátorom domén na Slovensku. V rámci programu Freeweb poskytuje zdarma hosting pre projekty ako Latino Culture Project de Miguel Méndez. Ďakujeme za podporu!

 

Partneri